Latvijas basketbolists Kristaps Valters trešdien Orlando "Pepsi Summer Pro League" spēlē Ņūdžersijas "Nets" sastāvā guva desmit punktus, sekmējot uzvaru ar 99:67 pār Maiami "Heat", informē Nacionālā Basketbola asociācija (NBA).
Valters spēlē iesaistījās kā rezervists, laukumā bija 12 minūtes, guva desmit punktus, izpildīja vienu rezultatīvu piespēli, saņēma divas personiskās piezīmes. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 1/2, trīspunktnieki - 2/2, soda metieni - 2/2.

"Nets" rindās rezultatīvākais bija Dezmonds Penigars, kurš guva 15 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Valteram šī bija otrā spēle NBA vasaras līgā. Otrdien spēlē, kurā "Nets" ar 69:86 zaudēja Bostonas "Celtics", Valters sešās minūtēs guva četrus punktus.

Nākamo spēli Ņūdžersijas klubs aizvadīs ceturtdien, kad sacentīsies ar Orlando "Magic".