Uz saturu
Vieta, kur satiekas darba devējs un darba ņēmējs. Izvēloties darbavietu vai meklējot darbinieku, dažreiz ar vienkāršu sludinājumu nepietiek. Mēs gribam jūs aicināt iepazīties tuvāk – parādīt kopīgās vērtības, iepazīstināt ar pieejamiem bonusiem, darba vidi un sniegt citu informāciju, lai palīdzētu ideālajam darbiniekam atrast ideālo darbavietu.
Accenture ir lieliska vieta, kur strādāt, mācīties un attīstīt sevi. Mēs esam viena no iekārojamākajām darba vietām valstī – savas kultūras, plašo izaugsmes iespēju un ietekmes dēļ.
Uzņemies aizraujošus izaicinājumus dažādās jomās un pacel savu karjeru jaunos augstumos kādā no mūsu 40 vakancēm!
Mēs esam daļa no "Atea" grupas, vadošā IT infrastruktūras uzņēmuma Ziemeļeiropā un Baltijā. Taču Tev mēs varam kļūt par vietu, kur būt! Izzini kā arī Tu vari veidot nākotni ar IT!
Bite – darbs, kas patīk, vieta, kur novērtē!
If ir mūsdienīga un daudzveidīga darbavieta, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un karjeras iespējas. Nav svarīgi, kas un no kurienes esi, vai kā izskaties.
Kāpēc mēs uzdrošināmies teikt, ka esam [geimčeindžeri]? Mēs mainām pasauli un cilvēku dzīves uz labu – ar mūsu izstrādātajiem risinājumiem ik dienas sastopas praktiski katrs Latvijas iedzīvotājs.
Ja vēlies līdzdarboties vietējas bankas veidošanā, aicinām pievienoties Luminor. Piedāvājam elastīgu darba vidi un iespēju strādāt attālināti vai arī no ārzemēm
Pievienojies Entain! Mūsu kolēģi novērtē veselīgu darba un privātās dzīves balansu, plašu papildus labumu piedāvājumu un karjeras izaugsmes iespējas!
Cognizant ir straujas izaugsmes, kā arī starptautiskas un inovatīvas vides apvienojums! Tas rada daudz iespēju tādiem cilvēkiem kā TU — cilvēkiem ar uzņēmējdarbības garu, kuri vēlas kaut ko mainīt šajā pasaulē.
Gribi izaicinājumu? Laižam ‒ kopā ar lielisku komandu, skaidriem mērķiem un gandarījuma sajūtu!
Mēs veidojam labāku nākotni ar atbildīgiem padomiem un pārdomātu finansēšanu. Šodienai un nākotnes paaudzēm.
Dažādība, inovācijas, dinamika un atvērtība – stipras komandas satvars
Darbs mūsu uzņēmumā var kļūt arī par tavu nepārtrauktas izaugsmes dzinēju jebkur Latvijā. Radi pozitīvus mirkļus sev un citiem!
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.