Tavas drosmīgās ambīcijas ir tikai sākums!

Mēs iedrošinām savus cilvēkus attīstīt pareizo domāšanu un prasmes, lai viņi spētu virzīties uz priekšu, kļūt par pasaulē pieprasītiem pārmaiņu līderiem, veidot tikpat unikālu karjeru, kādi ir viņi paši un radīt savu unikālo EY pieredzi.
Vai Tavs karjeras ceļojums varētu būt tikpat unikāls kā tu pats?
Vēlies tikpat unikālu karjeru, kāds esi tu pats? Panākumus, ko definē pats. Tava aizrautība stiprina mūsu mērķi – risināt pasaules sarežģītākos izaicinājumus, vienlaikus kopā veidojot labāku darba pasauli.

Mēs nodrošinām apjomu, komandas un tehnoloģijas. Mēs parādīsim, ka saskatīt iespējas tur, kur citi saskata problēmas, ir sasniedzams mērķis.

Kas mēs esam?
EY ir pasaules līderis profesionālo pakalpojumu tirgū, sniedzot revīzijas, nodokļu, stratēģijas, darījumu un konsultāciju pakalpojumus, mēs palīdzam saviem klientiem gūt labumu no pārmaiņu sniegtajām iespējām.

Unikāla EY pieredze ir solījums mūsu cilvēkiem:
 • Nepārtraukta mācīšanās
  Mēs pievēršam uzmanību ne tikai tam, kas esi šobrīd, bet arī tam, par ko vari kļūt. Sniegsim visu nepieciešamo atbalstu, lai atklātu un realizētu savu personīgo un profesionālo potenciālu.
 • Starptautiska pieredze
  Mēs piedāvājam plašumu, komandas un izaicinājumus, apmācību un attiecības, kas palīdzēs personalizēt un attīstīt savu karjeru.
 • Ātra izaugsme
  Mēs pārveidojam tradicionālo karjeras pieredzi, stiprinot Tavu profesionālo tirgus vērtību un attīstot inovatīvus līderus – tādus, kādi vajadzīgi mūsdienu pasaulei.
 • Elastība
  Mēs nodrošināsim rīkus un elastīgumu – hibrīda darba modelis, elastīgs darba laiks un nepilna darba laika iespējas.
 • Labklājība un labsajūta
  Mēs sniedzam finansiālu, fizisku, emocionālu un sociālu atbalstu, lai  kļūtu  par labāko sevis versiju.
 • Daudzveidīga un iekļaujoša kultūra
  Tiksiet pieņemts tāds, kāds esat, un varēsiet izteikt savu viedokli, lai palīdzētu citiem paust savējo.
 • Mūsu kopējā atalgojuma piedāvājumā ir iekļauta papildu veselības apdrošināšana, kas sedz dažādus medicīnas pakalpojumus, papildu apmaksāta brīvdiena, apmaksātas dienas mācībām un sevis pilnveidošanai, kā arī citas priekšrocības.
 • Mēs ieguldām vairāk laika un naudas nekā jebkad agrāk mūsu darbinieku prasmēs un apmācībās. Šis ietver arī pirmo šāda veida EY Tech MBA un Maģistra programmu Uzņēmējdarbības analītikas vai Ilgtspējas programmā sadarbībā ar Hult International Business School. EY cilvēki var studēt bez maksas.
Pie mums jau 2–3 gadu laikā varēsi:
 • eksperts grāmatvedības, korporatīvo finanšu, revīzijas, stratēģijas, konsultāciju/IT, nodokļu, tiesību u.c. jomās;
 • atbildīgs par aptuveni  5–7 projektiem gadā;
 • vadīt nelielu 3–5 cilvēku komandu;
 • pieredzējis vietējos un starptautiskos projektos, dažādās nozarēs.
Kultūra, ar kuru visi lepojamies
Mūsu galvenās vērtības ir vērstas uz cilvēkiem, ciešu sadarbību un integritāti.

Un šīs vērtības ir mūsu cilvēkos, kuri iemieso godprātību, cieņu, sadarbību un iekļaušanu komandā. Enerģiski, entuziasma pilni un drosmīgi cilvēki, kuri veido uz pareizu rīcību balstītas attiecības.

Tieši Tavs ieguldījums ir lielāks, nekā iedomājies:

 • vidējais darbinieku vecums ir 27 gadi;
 • dažādi pasākumi darbiniekiem gandrīz reizi mēnesī;
 • "Sparkle in the Eye" komiteja;
 • mūsu sociālās atbildības iniciatīvas;
 • elastīgi darba nosacījumi.

Mēs, EY, patstāvīgi uzdodam labākos jautājumus
Katrs labākais jautājums var būt piliens, kas aizsāk virkni darbības, inovāciju un jaunas domāšanas viļņus, kuri var mainīt pasauli. Un katrs labākais jautājums palīdz mums sasniegt mūsu mērķi – veidot labāku darba pasauli.

Jo labāks ir jautājums, jo labāka ir atbilde, jo labāk darbojas pasaule.

Šodien mēs esam labākā komanda ar gandrīz 360 profesionāļiem Latvijā un kopumā gandrīz 900 profesionāļiem Baltijā, kas padarījuši EY par līderi Nr. 1 Baltijas profesionālo pakalpojumu tirgū.
Mēs katrs sniedzam savu unikālo ieguldījumu EY darbā, sabiedrības attīstībā. Kopā mēs veidojam labāku darba pasauli. Tā vienmēr ir dinamiska mijiedarbība – vispirms mēs veidojam sevi, bet pēc tam – ekonomiku mums apkārt. Mēs mācāmies un mācām, stāstām un klausāmies, meklējam idejas un dalāmies ar tām. Tas ir nebeidzams pārmaiņu un izaugsmes ceļš. Līdz mēs izveidojam ko paliekošu – mums pašiem, EY un Baltijas valstīm.
Svinot EY trīsdesmito gadadienu Baltijā, dalāmies ar mūsu cilvēku personīgo un profesionālo aicinājumu pieredzes stāstiem. Vairāk par #EY30BalticsRocks var uzzināt šeit.
Aktuālās vakances

Unikāla EY pieredze. Tās veidošana ir tavās rokās!

Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Aija Daukste, Ieva Zeibote, Laura Šteinberga, Līva Lāce, Elīna Gārbena. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.