Norvēģu valoda + lieliska darba vide + finanšu joma = tava jaunā darba vieta DNB Latvijas filiālē
Vai esi gatavs spert soli attīstības virzienā? Mēs, vairāk nekā 400 kolēģu lielā DNB Latvijas filiāles komanda, zinām, ka panākumi nāk pie tiem, kuri izlēmīgi sper soli uz priekšu! DNB Latvijas filiāle ir skandināvu darba kultūras saliņa Rīgā, kur cilvēki un bizness plaukst! Kā mēs to panākam? Lasi tālāk, un mēs tev atvērsim durvis uz DNB pasauli!

DNB filiāle Latvijā ir mazā Norvēģija

Mēs esam daļa no vairāk nekā 9 000 darbinieku saimes, kuri strādā DNB birojos visā pasaulē, nodrošinot profesionālus un kvalitatīvus Norvēģijas lielākās bankas pakalpojumus. DNB filiālē Latvijā var sajust īstu Norvēģijas darba vidi, kur profesionāla un draudzīga komanda jau kopš 2012. gada strādā internacionālā, augošā un atbalstošā darba vidē.

Vispirms mēs ieguldām tavās zināšanās

Vai esi pamanījis, ka katras jaunas valodas apguve sniedz plašākas iespējas dzīvē? Mēs par to esam 100% pārliecināti! Katrs darbinieks, kurš ierodas pie mums ar lieliskām angļu valodas zināšanām, pirmos darba mēnešus pavada norvēģu valodas apguves kursos. Bet neuztraucies, mēs par visu esam padomājuši:

  • tu būsi mūsu darbinieks no pirmās apmācību dienas;
  • ļausim pilnvērtīgi iegrimt valodas apguvē;
  • apmācību periodā maksāsim tev pilnu algu.

Kāpēc darbinieki izvēlas DNB?

Mēs apzināti veidojam uzņēmuma iekšējo klimatu, kurā savstarpēja cieņa, atbalsts no vadītājiem, iekļaujoša darba vide un dažādība ir galvenās vadlīnijas.

Mūsu darba vides centrā ir komanda – darbinieki, kas profesionāli apkalpo klientus pēc DNB augstajiem standartiem, atbalstot un iedrošinot vienam otru sasniegt vairāk.

Mēs zinām, cik būtiski ir savas vērtības īstenot darbos, tāpēc prieks, ka DNB filiāle Latvijā savā uzņēmumu grupā ir kļuvusi par līderi godīgas samaksas nodrošināšanā darbiniekiem Latvijā. Mūsu darbinieki novērtē arī šīs papildu priekšrocības:
Hibrīda darba modelis pēc apmācību perioda beigām
Papildu brīvdienas
Regulāri un daudzveidīgi pasākumi darbiniekiem
Veselības apdrošināšana
Moderns un ērts ofiss Jaunajā Teikā
Bezmaksas abonements sporta klubā “Squad hour”

Laiks spert soli pretim attīstībai!

Apskati DNB Latvijas filiāles vakances un piesakies jau šodien!

Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Aija Daukste, Ieva Zeibote, Laura Šteinberga, Līva Lāce, Elīna Gārbena. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.