Uz saturu
Darbs mūsu uzņēmumā var kļūt arī par tavu nepārtrauktas izaugsmes dzinēju jebkur Latvijā. Radi pozitīvus mirkļus sev un citiem!
AS "Cēsu alus" ir ar tradīcijām un pieredzi bagāta, ilgtspējīga un moderna dzērienu ražotne ar savu produkcijas izplatīšanas tīklu, kas veido pozitīvu dzērienu baudīšanas kultūru. Mēs ne tikai ražojam inovatīvus dzērienus Cēsīs – mūsu loģistikas, pārdošanas un mārketinga komandas rūpējas par mūsu gardo dzērienu pieejamību patērētājiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku visā Latvijā.

Pievienojoties "Cēsu alum", tev ir iespēja strādāt aizraujošā un dinamiskā nozarē, būt daļai no uzņēmuma, kas rūpējās par ilgtspēju un nepārtrauktu izaugsmi.
Mūs virza nepārtraukta attīstība. Vairāk nekā 250 "Cēsu alus" darbinieki ar aizrautību ik dienu rūpējās par to, lai nodrošinātu nepārtrauktu, kvalitatīvu alus brūvēšanas un citu dzērienu ražošanas procesu, un mūsu produktu pieejamību veikalu plauktos.

"Cēsu alus" darbinieku personīgajam ieguldījumam ir bijusi nozīmīga un īpaša loma uzņēmuma panākumos. Mūsu mērķis ir radīt darbiniekiem tādu darba vidi, kas viņus iedvesmo sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus un kurā ikviens jūtas gaidīts un novērtēts.
Kopš 2014. gada esam atzīti par labāko darba devēju Vidzemē. Darbinieku drošība, veselība un labsajūta ir mūsu prioritāte, ko apliecina arī Arodveselības un darba drošības sertifikāts ISO 45001:2018. Šogad esam pievienojušies "Misijai nulle", apliecinot savu misiju īstenot "0" negadījumu politiku darbā, rūpējoties par to, lai ikviens darbinieks atgriežas mājās sveiks un vesels. Mēs rūpējamies arī par darbinieku labbūtību – nodrošinām izaugsmes iespējas, darbinieku meistarklases, labumu grozu, kas ietver atbalstu dažādās dzīves situācijās, papildu brīvdienas, kopīgus pasākumus un produktu degustācijas, dāvanas jubilejās un svētkos.
Bet kas ir īpaši raksturīgs mums?
Zaļā sapņu komanda/"Green Dream Team"
Tā ir brīvprātīga darbinieku kustība, kas popularizē zaļo domāšanu ar mērķi izglītot darbiniekus par viņu un uzņēmuma ietekmi uz vidi (piemēram, meistarklases par atkritumu šķirošanu, depozīta sistēmu, saules paneļiem; darbinieki ir iestādījuši 3500 kokus, lai kompensētu "Cēsu Premium" alus etiķetēm izmantoto papīru u.c.).
Inovāciju diena
Darbinieki iesaistās jaunu produktu radīšanā. Katru gadu notiek iekšējā Inovāciju diena, kurā katra nodaļa prezentē savas idejas jauniem produktiem. Rezultātā idejas pārtop reālos un veiksmīgos produktos.
Kopīgi pasākumi
Mēs ne tikai strādājam, bet arī kopīgi darām citas lietas un atpūšamies kopā – pie mums notiek zoles turnīri, spēļu vakari, talkas teritorijas apzaļumošanai un citi dažāda veida izaicinājumi un konkursi.
"Strava Challenge"
Ikgadēji mēs izaicinām viens otru, sportojot un veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu darbinieku vidū. Sezonas noslēgumā tiek apbalvoti soļotāji, skrējēji un velobraucēji, kuri ir sakrājuši visvairāk kilometru. 2022. gadā kopējais pieveikto kilometru garums pārsniedza 74 000 km, t.i., gandrīz divas reizes apkārt zemeslodei.
Koncertu vasaras
Mēs strādājam aizraujošā nozarē un ik vasaru mums ir iespēja piedalīties dažādos publiskos pasākumos un koncertos, nodrošinot tajos tirdzniecību. Mūsu darbiniekiem ir iespēja izbaudīt pasākumu atmosfēru, iepazīt un satikt mūsu klientus. Mēs esam bijuši "Imagine Dragons", "Placebo", Dona, "Skyforger", "Laba daba" un citos pasākumos.
Sava iekšējā kriptovalūta – "Beercoini"
Ikvienam darbiniekam, piedaloties dažādos uzņēmuma konkursos un motivācijas programmās, ir iespēja tikt pie unikālajiem "Cēsu alus Beercoiniem". Tā ir mūsu virtuālā valūta, kuru darbinieki uzkrāj un iztērē mūsu iekšējā "Beercoin" e-veikalā.  Šogad mūsu darbinieki ir nopelnījuši 35 600 "Beercoinus" (17 800 eiro vērtībā), no kuriem šobrīd puse jeb 18 500 "Beercoini" visvairāk tērēti, iegādājoties uzņēmuma produkciju un dažādas dāvanu kartes.
Par mums
 • Misija
  "Cēsu alus" veido un attīsta pozitīvu dzērienu baudīšanas kultūru.
 • Vīzija
  Būt atraktīvākajam un respektablākajam dzērienu ražošanas uzņēmumam Latvijā. Būt attīstības līderim dzērienu tirgū Latvijā.
 • Personāla vīzija
  Darbinieki patiesi vēlas sasniegt un sasniedz izcilus rezultātus.
Mūsu vērtības
 • Pozitīva attieksme
  Pozitīva attieksme ir mūsu kultūra, kā strādājam un pieņemam izaicinājumus. Pozitīva attieksme pārvērš mūsu mērķus rezultātos un sasniegumos. Profesionāli, apmierināti un lojāli darbinieki ir mūsu vissvarīgākie resursi, kas palīdz sasniegt uzstādītos mērķus.
 • Orientēšanās uz klientu
  Ikvienam "Cēsu alus" darbiniekam ir klients, un klientu vajadzības ir mūsu pastāvēšanas pamats. Mēs zinām klienta vēlmes un darām visu, lai tās piepildītu.
 • Latvijas tirgus izpratne
  Mēs vēlamies būt labākie Latvijas dzērienu baudīšanas paradumu pazinēji. Mēs piedāvājam Latvijā ražotus produktus, kuri ir īpaši radīti Latvijas iedzīvotājiem.
 • Komandas darbs
  Mēs pilnveidojam sevi attīstībai, sadarbībai un komandas darbam. Tikai strādājot komandā varam sasniegt visaugstākos uzstādītos mērķus.
 • Atbildība
  Mēs vienmēr rīkojamies atbildīgi un sagaidām, lai tā rīkotos ikviens mūsu darbinieks, kā arī sadarbības partneri. Darot to, ko protam vislabāk, mēs spējam gūt peļņu un izpildīt saistības pret darbiniekiem, akcionāriem, sabiedrību, valsti un sadarbības partneriem. Augsta kvalitāte, efektivitāte, ekonomiskā atbildība un videi draudzīga darbība nodrošina mūsu uzņēmuma ilgtspēju.
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.