Uz saturu
Vieta, kur būt aizrautīgiem, zinātkāriem un atbildīgiem
Mēs esam daļa no "Atea" grupas, kas ir ne tikai vadošais IT infrastruktūras uzņēmums Ziemeļeiropas un Baltijas reģionā, bet arī viens no lielākajiem nozares pārstāvjiem Eiropā. Kopumā grupā strādā gandrīz 7,5 tūkstoši darbinieku 84 pilsētās, septiņās valstīs. Savukārt Rīgā "Atea" komandu veido aptuveni 600 profesionāļi, kas pārstāv dažādas jomas – sākot no IT un biznesa procesu nodrošināšanas un beidzot ar personāla vadības un mārketinga speciālistiem. Latvijā uzņēmums darbojas jau vairākus gadus un pavisam nesen nosvinēja 16. dzimšanas dienu.
"Laikā, kad IT sfēra ieņem vadošo lomu jebkura sektora attīstībā, "Atea" var lepoties ar uzkrāto pieredzi un nerimstošo vēlmi augt un attīstīties. "Atea" vārds daudz labāk zināms Ziemeļeiropā nekā Baltijā, taču mēs to gribam mainīt," saka "Atea Global Services" radošā un mārketinga direktore Daniela Rubule. "Neskatoties uz to, ka "Atea" Baltijā salīdzinoši maz nodarbojas ar mūsu pamatbiznesu – IT infrastruktūras risinājumiem – un mūsu klientu loks ir galvenokārt Skandināvijā, mēs esam apņēmības pilni kļūt par atpazīstamu un novērtētu darba devēju Latvijā," viņa papildina.
Kas "Atea" izceļ citu IT uzņēmumu vidū?

Mēs uzskatām sevi par lielu, lokālu kompāniju ar maza uzņēmuma mentalitāti. Un tādi mēs arī patiesībā esam – daudzveidīgi un motivēti cilvēki, kas strādā kopā spēcīgās un draudzīgās komandās, lai nodrošinātu labāko servisu mūsu klientiem. Mūsu spēks ir mūsu kultūra.

"Atea" nav izteiktas hierarhijas un piramīdas struktūras, tādējādi ir vieglāk veidot atvērtu un iekļaujošu iekšējo kultūru, kuras pamatā ir uzņēmuma darbinieki. Mēs esam pārmantojuši "Atea" grupas filozofiju, mūsu misiju – "Mēs veidojam nākotni ar IT". Nākotnes veidošana ar IT ir saistīta arī ar apziņu un vienlaikus atbildību, ka dzīvot šajā laikmetā ir teju tas pats, kas uzvarēt nacionālajā loterijā.
Nākotne nav kas tāds, kas vienkārši notiek, tā ir tāda, kādu mēs to veidojam. Mēs esam ļoti veiksmīgā pozīcijā, un, ja tu esi veiksmīgs, tavs uzdevums ir "sniegt ko atpakaļ”. Tas, ko mēs dodam plašākai sabiedrībai, ir reģiona uzlabošana un pilnveide ar to, ko mēs zinām un protam vislabāk, – IT.
Daniela Rubule, "Atea Global Services" radošā un mārketinga direktore
Vieta, kur būt

Vieta, kur būt ("The place to be"), ir ne tikai mūsu vīzija, bet arī mērķis, uz ko tiecamies. "Atea" vēlas būt gan vieta, kurā darboties mūsu pašreizējiem darbiniekiem, gan vieta, kam pievienoties mūsu nākotnes kolēģiem. Tikai šādi mēs, "Atea" grupa, spēsim kļūt par vietu arī mūsu klientiem un sadarbības partneriem. "Atea" ikkatrs var uzsākt savu karjeru, realizēt ko jaunu, neskatoties uz savu iepriekšējo darba pieredzi, kā arī pilnveidot savas zināšanas un intereses. Viennozīmīgi – "Atea" var būt vieta, kur tev būt.
Mūsu vērtības – gan darbam, gan sadzīvei
Degsme ("passion")
"Atea" pamatā ir aizrautība par to, ko darām. Ne tikai mūsu profesionālajās gaitās, bet arī dzīvē ārpus biroja telpām. Mēs iedrošinām kolēģus realizēt savas kaislības un atrast līdzsvaru ikdienā. Esi tāds, kāds esi, – uzdrošinies būt aizrautīgs, īstenot savas ambīcijas, kas saistītas ar tiešajiem darba pienākumiem un citām dzīves jomām. Esi galda tenisa fans? Aicini arī citus kolēģus piedalīties turnīrā! Tava ikdiena ir saistīta ar "Excel" un finansēm, bet sirdī esi grafiskais dizainers un studē? Kāpēc gan neapvienot darbu ar praksi "Atea"? Galvenais – esi atvērts savām interesēm – mēs atradīsim ceļu un veidu, kā tev palīdzēt realizēties! 
Zinātkāre ("curiosity")
Katra kolēģa izaugsme mums ir svarīga, tāpēc, strādājot "Atea", mēs tev sniegsim nepieciešamo atbalstu un resursus, lai tu sasniegtu jaunus karjeras un privātos apvāršņus. Mēs neierobežojam tavu zinātkāri. Tieši pretēji! Ja esi tam gatavs, uzņēmums piedāvā iespējas augt gan vertikāli, gan horizontāli – kamēr atradīsi īsto vietu sev! Tava izaugsme nebūt nav īstermiņa projekts, tas ir ilgtermiņa atbalsts tavai attīstībai, esot daļai no "Atea".
Atbildība ("responsibility")
Mēs uzticamies saviem darbiniekiem un dodam iespēju viņiem pašiem pieņemt lēmumus, realizēt savas idejas, piedalīties lielos un starptautiskos projektos, kā arī kopā veidot nākotni. Jebkurš var izmainīt pasauli! Apmaiņā mēs vēlamies, lai tu pilnībā īsteno savu potenciālu! 
Kopā ("together")
Esot daļai no mums, tavā komandā būs ne tikai draudzīgi un atvērti kolēģi, bet vienlaikus arī drosmīgi un motivēti profesionāļi. Mēs ticam sinerģijai – mūsu vadītāji strādā kopā ar komandām, mēs atbalstām viens otru, jo zinām, cik būtisks ir spēcīgs komandas gars. Mēs esam kopā ne tikai darbos, bet arī izklaidējoties un atpūšoties. "Atea" ir aktīva sociālā dzīve. Piemēram, ikmēneša pasākumi, komandas saliedēšanās aktivitātes, iesaiste labdarības organizācijās un daudz kas cits, kas ļauj mums būt kopā!
"Atea" priekšrocības
Darba un privātās dzīves līdzsvars
Ņemot vērā, ka uzņēmuma iekšējā kultūra nāk no Skandināvijas, privātās un profesionālās dzīves līdzsvars ir īpaši svarīgs un tiek respektēts. Kā zināms – tikai atpūties darbinieks ir produktīvs darbinieks. "Atea" komandu vadītāji atbalsta savus kolēģus, rūpējoties par viņu labbūtību, sadalot pienākumus un vajadzības gadījumā "piebremzējot", lai novērstu darbinieka "izdegšanu".
Atbalsts izaugsmei
"Atea" katrai komandai ir atvēlēts konkrēts gada budžets, kas paredzēts darbinieku izglītībai un izaugsmei. Katram kolēģim ir pieejams plašs resursu kopums: konferences, semināri, lekciju kursi, sertifikāti u. c. Apmeklējot šos pasākumus, kolēģis var pilnveidot savas zināšanas un prasmes, kā arī gūt jaunus iespaidus par aktualitātēm nozarē. 
Elastīgs darba laiks
Darbs "Atea" norit divos birojos Mūkusalas ielā hibrīdrežīmā, ļaujot komandām izvēlēties piemērotāko darba modeli. Darbiniekiem ir iespēja strādāt gan attālināti, gan dalīti, gan pilnībā klātienē, tādējādi pielāgojot darba režīmu, ņemot vērā darba specifiku, amata pienākumus un uzdevumus. Dažādām nodaļām ir atšķirīgs darba laiks. Mūsu lokā ir komandas, kas strādā maiņās, taču biroja pamata darba laiks ir no deviņiem līdz sešiem. Arī to ir iespējams pielāgot!
Labumu grozs 
"Atea" darbiniekiem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana, papildu brīvdienas, ir apmaksāts telefona rēķins, kā arī tiek segta dalība sporta pasākumos. Ir iespēja apmeklēt sporta zāli ar līdzmaksājumu, pieejama automašīnas stāvvieta pie biroja, dāvanas dzimšanas dienās un darba jubilejās, tostarp arī citos dzīvē svarīgos mirkļos. Papildus tam ir pieejami sociālie pasākumi, īpašas atlaides pie sadarbības partneriem, kā arī citi bonusi. "Labumu grozā" ir arī tēja, kafija, augļi un, protams, visas darbam nepieciešamās iekārtas. 
"Mēs aktīvi organizējam sociālās aktivitātes, lai kolēģi var izpausties, īstenojot darbā savas idejas un iesaistot citus kolēģus sevis veidotos pasākumos. Reizi mēnesī notiek kopīga pulcēšanās visiem uzņēmuma darbiniekiem, kurā dalāmies ar to, kas ir aktuāls kompānijā, kāda ir mūsu stratēģija un tālākie plāni. Tiek sumināti arī uzņēmuma jaunpienācēji un kolēģi, kas nu jau dižojas ar jaunu pozīciju "Atea". Oficiālajai daļai seko uzkodas, dzērieni, mūzika un, protams, socializēšanās un tīklošanās ar kolēģiem. Papildus ikmēneša saietiem tiek rīkoti arī lielāki pasākumi, ko kolēģi vienmēr ļoti gaida. Piemēram, tikko piedzīvojām ko unikālu "Atea" pastāvēšanas laikā. Augusta beigās visa "Atea" grupa – visi 7,5 tūkstoši cilvēku no septiņām valstīm – pavadīja nedēļas nogali kopā Norvēģijā, kur norisinājās pašiem savs festivāls. Tā laikā bija gan stratēģiskās sesijas, gan partneru uzstāšanās, gan sporta aktivitātes, kas noslēdzās ar grandiozu ballīti. Tā viennozīmīgi bija fantastiska iespēja apjaust, ka esi daļa no kā liela un varena, kas apvieno visu Baltiju un Ziemeļvalstis!" atklāj Rubule.
"Atea" ir stāsts par atvērtību – tā ir vieta, kur kopā būt dažādiem profesionāļiem un rast kopēju valodu!
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.