Kalvja Skrastiņa mīlestība pret motosportu aizsākās, vērojot motokrosa un motofrīstaila zvaigznes Mārtiņa Aleksandroviča braucienus. Kalvis bija klāt arī tad, kad Aleksandrovičs veica savu pirmo bekflipu. Šodien Kalvis ir vienīgais Baltijas FMX braucējs un sarunā ar Paulu Timrotu un Ilmāru Līkumu atklāj, cik bīstams un reizē aizraujošs ir šis sporta veids. Neskatoties uz sasniegto, lai gūtu panākumus, ir jāiet vēl tālāk – Kalvja mērķis ir dubultais bekflips. To līdz šim gan spējuši paveikt vien aptuveni desmit FMX motobraucēji.

Motofrīstaila akrobātiskie lēcieni liek sirdij pukstēt straujāk, un Kalvis ir gatavs raidījuma skatītājiem parādīt, ko prot. Pauls un Ilmārs tik satraukti nebūs redzēti sen. Vai Kalvim izdosies visi iecerētie triki, to var redzēt šajā raidījumā.

Bet Artūrs Virbulis sagatavojis atskatu uz pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Kanādā, kas bija veiksmīgs latviešu pilotam Jānim Baumanim. Jānim izdevās sasniegt finālu un iegūt arī "Supercharge" balvu par visātrāko reakcijas laiku. Tāpat Artūrs ielūkojas Paula Jonasa gaitās pasaules čempionātā motokrosā un aicina visus drifta fanus sekot līdz Kristapa Bluša panākumiem pasaules spēcīgākā drifta čempionāta "Formula Drift" sacensībās otrpus okeānam.