Latvijas labākais motobraucējs Matīss Karro, kurš šosezon pārstāv STR KTM komandu, sestdien izcīnīja 13.vietu pasaules čempionāta septītā posma MX1 klasē - Portugāles "Grand Prix" - kvalifikācijas sacensībās.

Kvalifikācijas braucienā uzvarēja slavenais itālis Antonio Kairoli, bet Karro no viņa atpalika par 58,801 sekundi.

Vēl viens Latvijas pārstāvis MX1 klasē Augusts Justs ("Latvija Elkšņi Honda") piedalījās treniņbraucienos, bet kvalifikācijā neizgāja uz starta.

Savukārt MX2 klases kvalifikācijas sacensībās Dāvis Ivanovs ("Riga Motocross Team") ierindojās 29.vietā.

MX1 klases kopvērtējumā pēc sešiem posmiem Karro ticis pie 86 punktiem, kas ļauj ieņemt 14.vietu, bet Augusts Justs ar diviem punktiem pašlaik ieņem 41.pozīciju.

Savukārt MX2 klasē Roberts Justs ("Latvija Elkšņi Honda") ar deviņiem punktiem atrodas 29.vietā, bet Ivanovs diviem punktiem atrodas 46.pozīcijā.

Kā ziņots, Roberts Justs iepriekšējā posmā guva traumu un tagad nevarēs braukt aptuveni piecas nedēļas. MX1 klasē šosezon traumas dēļ, visticamāk, vairs nevarēs startēt vēl viens Latvijas sportists Ivo Šteinbergs ("Riga Motocross Team"). Tāpat veselības problēmas pēdējā laikā piedzīvojušas arī trešo "Latvija Elkšņi Honda" braucēju Kristeru Teko, kurš arī šosezon pasaules čempionātā sacenšas MX1 klasē.