Latvijas autosportisti Māris Saukāns un Uldis Dzenis, kas startē ar elektropiedziņas automašīnu "OSCar eO", pirmdien ierindojās 18.vietā "Africa Eco Race" rallijreida otrajā sacensību dienā.

Uzvaru šajā posmā izcīnīja slavenais francūzis Žans-Luī Šlesērs, kurš bija ātrākais arī iepriekšējā posmā. Viņi Saukānu un Dzeni apsteidza par divām stundām 22 minūtēm un 56 sekundēm.

Apvienotās vieglo un smago automašīnu klases kopējā ieskaitē Saukāns/Dzenis pakāpās uz 18.vietu, līderim Šlesēram zaudējot četras stundas 59 minūtes un 48 sekundes.

Tikmēr vēl viena "OSCar" automašīna ar krieviem Antonu Grigorovu un Sergeju Mišinu šajā posmā ieņēma 11.vietu, bet kopvērtējumā ir devītie.

Sportistiem aiz muguras ir trīs sacīkšu posmi, jo pirmais robežkontroles punktu darbības dēļ tika atcelts.

"Africa Eco Race", kas tiek saukts arī par "īsto Dakaras ralliju", norisinās no 28.decembra līdz 9. janvārim ar startu Francijā un finišu Senegālas galvaspilsētā Dakarā.