Septembra sākumā Latvijas autosporta zvaigznes pulcējās "Musa Raceland" trasē, lai aizvadītu Latvijas rallijkrosa kausa 5. posma sacensības. Tajās ar sportistiem ļaunu joku izspēlēja lietus, pārvēršot trasi grūti izbraucamā dubļu vannā.

Latvijas autosporta Zvaigžņu braucienā ar vienādiem "Volvo" startēja rallija piloti Mārtiņš Sesks, Māris Neikšāns un Matīss Mežaks, drifteris Kristaps Blušs, autokrosa braucēja Beāte Klipa un motofrīstaila meistars Mārtiņš Aleksandrovičs. Dubļi viņiem sagādāja pamatīgu izturības pārbaudījumu. Braucienu starplaikus visi sportisti kā viens pavadīja, labojot mašīnas un sniedzot tehnisku palīdzību arī viens otram. Neskatoties uz kopīgām pūlēm, finišēja tikai Kristaps Blušs un Māris Neikšāns.

Spilgtākie sacensību un Zvaigžņu brauciena momenti, intervijas ar dalībniekiem no visām klasēm un dramatiskā cīņa ar dabas spēkiem – par to visu šī vakara "ZeKurbulis" raidījumā.

"ZeKurbulis" un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume, LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti izteikt savas domas "Twitter" diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.