"Lai gan "Hyundai i20 R5" rallija trasē ir debitējis tikai pērnā gada nogalē, tas jau ir paspējis sevi pierādīt dažādās Eiropas līmeņa sacensībās. Šis 1,6 litru turbo auto radīts uz "Hyundai i20" bāzes un veidots tā, lai tas būtu konkurētspējīgs rallija sacensībās – auto pielāgots braukšanai gan uz grants, gan asfalta ceļiem, turklāt, kā apliecina uzvaras vairākos rallija posmos, auto ir uzticams un ātrs. Mēs esam gandarīti, ka jau otro gadu varam atbalstīt tik nozīmīgu notikumu autosportā un nešaubāmies, ka "Hyundai i20 R5" neatstās vienaldzīgu nevienu autosporta cienītāju," stāsta "Hyundai" automašīnu izplatītāju SIA "Autobrava" tirdzniecības vadītājs Gatis Strautmanis.

Jau vairākus gadus "Hyundai" ne tikai ražo automobiļus, bet arī tos adaptē autosporta vajadzībām. 2012. gadā, pēc desmit gadu pārtraukuma, "Hyundai" prezentēja savu pirmo rallija auto šajā desmitgadē – "Hyundai i20 WRC". Savukārt 2014. gadā šis auto zīmols sevi pieteica Pasaules rallijam čempionātā ar savu komandu un jauno, īpaši rallijam radīto "Hyundai i20" versiju.

Jau pirmajā gadā "Hyundai" komanda guva lieliskus sasniegumus Pasaules rallija čempionātā. Tagad "Hyundai" ir nācis klajā ar savu jaunāko veikumu rallijkrosam – "Hyundai i20 R5", ko čempionāta laikā varēs apskatīt zīmola autorizētā pārstāvja Latvijā – "Autobrava" stendā.

Līdzās īpaši sportiskajam "Hyundai i20 R5" klātienē būs apskatāmi arī ierastāki "Hyundai" modeļi, piemēram, "Hyundai i20 Active" un "i30".