PTAC informē, ka saskaņā ar Latvijas Uzņēmumu reģistra Maksātnespējas reģistrā pieejamo informāciju "Baltic Able Traders" ir pasludināts maksātnespējas process. Kā liecina "Firmas.lv" informācija, maksātnespēja pasludināta 13. martā.

Tādēļ patērētāji un komersanti mēneša laikā no maksātnespējas procesa pasludināšanas dienas var vērsties ar Maksātnespējas likuma 73.pantā noteiktajā kārtībā sagatavotu kreditora prasījumu pie maksātnespējas administratora Ainas Bērziņas.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada beigās PTAC uzdeva vietnei "www.2u.lv" nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi. PTAC prasīja pārtraukt piedāvāt un pārdot patērētājiem preces, kuru piegādi komersants apsolītajā termiņā nevar nodrošināt, sniegt patiesu informāciju par patērētāju pasūtīto preču piegādes termiņiem, sniegt patiesu informāciju par patērētāju samaksātās pirkuma maksas atmaksāšanu gadījumos, kad patērētāja pasūtīto preci komersants nepiegādā, kā arī nodrošināt patērētājiem tādus saziņas līdzekļus, lai patērētāji ātri un efektīvi varētu sazināties ar komersantu.

Kopumā no 2016. gada janvāra PTAC saistībā ar "Baltic Able Traders" darbību saņemtas 158 sūdzības. Tāpat sniegtas 268 konsultācijas.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Baltic Able Traders" apgrozījums 2015. gadā bija 1,763 miljoni eiro. Uzņēmums 2015. gadā cieta zaudējumus 632 eiro apmērā. SIA "Baltic Able Traders" dibināta 2005. gadā. Uzņēmums pamatkapitāls ir 128 510 eiro. "Baltic Able Traders" vienīgai īpašnieks ir Arvīds Aļeksējevs.