Bērnu slimnīcas pacienti procedūru laikā saņems īpašas 'Drosmes uzlīmes'

Bērnu slimnīcas pacienti procedūru laikā saņems īpašas 'Drosmes uzlīmes'
Foto: Publiciātes foto

Turpmāk Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) bērniem kā iedrošinājumu dažādu procedūru laikā dāvinās "Drosmes uzlīmes". Katram bērnam, kuram ārstniecības procesā BKUS nepieciešamas dažādas procedūras, būs iespēja saņemt īpašu "Drošsirdīgā pētnieka diplomu" un sakrāt dažādu planētu uzlīmes, tādējādi ļaujot ne tikai vieglāk pārciest nepatīkamo procedūru, bet arī iepazīt kosmosu.

Šādu jaunumu slimnīcai palīdz ieviest mobilo sakaru operators "Tele2". "Bieži vien mūsu mazajiem pacientiem uzturēšanās laikā slimnīcā nākas pārciest vienu vai pat vairākas procedūras dienā, kas, lai kā censtos mūsu dakteri un māsiņas, mēdz būt nepatīkamas un pat sāpīgas. Tāpēc priecājamies, ka īstenojām "Drosmes uzlīmju" projektu, kas sniegs būtisku palīdzību gan bērniem, iedrošinot tos būt drosmīgiem dažādu procedūru laikā, gan māsiņām, palīdzot bērnus motivēt un vieglāk pārciest procedūras," stāsta BKUS valdes locekle Zane Straume.

Bērnu slimnīcas pacienti procedūru laikā saņems īpašas 'Drosmes uzlīmes'
Foto: Publiciātes foto

Katram bērnam, kas dosies uz procedūrām BKUS, medicīnas personāls dāvinās "Drošsirdīgā pētnieka diplomu", kā arī uzlīmi par katru procedūru, kā rezultātā bērns varēs sakrāt Saules sistēmas planētu uzlīmes, kas papildinātas ar aizraujošiem faktiem par kosmosu.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Noderīgas saites

Iesaisties sarunā!