Dailes teātris aicina nosvinēt skolas sākumu ar divām bērnu izrādēm un īpašu pasākumu

Dailes teātris aicina nosvinēt skolas sākumu ar divām bērnu izrādēm un īpašu pasākumu
Foto: Kaspars Kviesis

31. augustā un 1. septembrī Dailes teātris jau tradicionāli aicina svinēt skolas sākumu, piedāvājot izrādes "Toma Sojera piedzīvojumi" un "Jērādiņa", kā arī pasākumu "Nosvini skolas sākumu kopā ar Tomu Sojeru!".

Pasākuma "Nosvini skolas sākumu kopā ar Tomu Sojeru!" laikā teātra foajē tiks pārvērsts par dažādu piedzīvojumu, atrakciju un spēļu virpuli – šoreiz viss risināsies par un ap Toma Sojera piedzīvojumiem.

Tā kā pasākums notiks jau astoto reizi, būs iespēja sastapt Dailes teātra uzticamos draugus. Tāpat kā citus gadus, dažādas radošās darbnīcas piedāvās Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Leļļu teātris, "Latvijas mazpulki" un citi sadarbības partneri. Jau otro reizi tiks piedāvāta radošā darbnīca sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu, bet zinātniskos eksperimentos aicinās piedalīties "Zinoo Rīga" komanda, "Cālis" uzzināja Dailes teātrī.

Notiks arī mākslinieku meistarklases, kas pārtaps svētku lielformāta gleznā. Gleznas tapšanu vadīs māksliniece Ieva Caruka kopā ar biedrības "Mārupes radošā laboratorija" jaunajiem māksliniekiem un mākslas pedagoģi Eviju Pamovsku. Sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju pasākumā būs iespēja pārbaudīt savas badmintona prasmes. Dažādus pārsteigumus piedāvās arī citi pasākuma viesi un Dailes teātra sadarbības partneri – tās būs dažādas aktīvas, intelektuālas un radošas darbnīcas abos teātra foajē stāvos.

Ieeja pasākumā – ar biļetēm uz izrādēm "Toma Sojera piedzīvojumi" un "Jērādiņa" 31. augustā un 1. septembrī pulksten 18, stāsta Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Pasākums sāksies pulksten 16 – divas stundas pirms izrādes un turpināsies arī 30 minūtes izrādes "Toma Sojera piedzīvojumi" starpbrīdī.

Režisora Dmitrija Petrenko iestudētās izrādes "Toma Sojera piedzīvojumi" pirmizrāde notika pagājušā gada 31. augustā. Tā ir izrāde visai ģimenei. Bērniem – lai kopā ar izrādes varoņiem dotos aizraujošos piedzīvojumos, savukārt pieaugušajiem – lai tie atcerētos, kādi reiz bija un par ko sapņoja. Toma Sojera lomā Lauris Dzelzītis, Haklberiju Finu atveido Gints Andžāns. Pārējās lomās - Mārtiņš Upenieks, Ilze Vazdika, Ērika Eglija, Gints Grāvelis, Lauris Subatnieks, Ieva Florence, Inga Krasovska, Artūrs Dīcis, Artis Robežnieks un Mārtiņš Počs.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!