Dakteri Klauni svin piecu gadu jubileju un sāk ziedojumu vākšanas kampaņu

Dakteri Klauni svin piecu gadu jubileju un sāk ziedojumu vākšanas kampaņu
Foto: Publicitātes foto

Šogad, atzīmējot pusapaļu jubileju, "Dr.Klauna" programmas īstenotāji sadarbībā ar vairākiem atbalsta partneriem no šī gada 8. augusta līdz 2. oktobrim visā Latvijā sākuši ziedojumu vākšanas kampaņu, lai mazo slimnīcas pacientu ikdienu padarītu krāsaināku un jautrāku.

Kampaņas laikā ikvienam būs iespēja gan redzēt un iepazīt dakterus Klaunus, gan sniegt atbalstu un ziedot, lai programmā iesaistītie iepriecinātu arvien vairāk mazo pacientu gan Rīgā, gan arī reģionu slimnīcās.

Dakterus Klaunus Latvijā ir iepazinuši un iemīļojuši daudzi bērni, gūstot arvien lielāku atsaucību no pacientiem un medicīnas personāla. Pašlaik Latvijā darbojas jau 40 dakteri Klauni, kuru galvenais uzdevums ir psiholoģiski palīdzēt bērniem un atvieglot mazo pacientu ikdienu, kamēr viņi uzturas slimnīcā. Lai programmu attīstītu un arvien vairāk bērnu būtu iespēja iepazīt dakterus Klaunus, būtisks ir sabiedrības atbalsts un ziedojumi.

"Pateicoties ilggadējiem sadarbības partneriem "Food Union" un Pētera Avena fondam "Paaudze", mums ir izdevies izveidot stabilu programmu, kuras sākums 2012. gadā bija meklējams Rīgā, bet pašlaik tā jau ir pieejama arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē, Jūrmalā. Apzināmies, ka vēlamies šo programmu attīstīt plašāk un dziļāk, lai pēc iespējas lielākam skaitu bērnu, kas nonāk slimnīcās, būtu iespēja pavadīt laiku kopā ar medicīnas klauniem. Paldies ikvienam, kas mūs ir atbalstījuši līdz šim, un šos piecus gadus vēlamies svinēt kopā ar ikvienu no jums," uzsver programmas "Dr. Klauns" vadītāja Marianna Milovska.

Lai atbalstītu "Dr. Klauns" programmu, ikviens ir aicināts ziedot "Rimi" un "Supernetto" ziedojumu kastītēs, ziedojot "Mans Rimi" līdzekļu uzkrājumu, iegādājoties "Rasēna" jogurta dzērienu vai ziedot, zvanot uz 90006086. Ar papildus ziedošanas iespējām var iepazīties biedrības mājaslapā.

Kampaņas laikā saziedotie līdzekļi būs liels ieguldījums programmā, lai tā veiksmīgi varētu darboties un attīstīties ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.

Lai uzrunātu sabiedrību iesaistīties dakteru klaunu labdarības kampaņā, tās laikā dakterus Klaunus būs iespējams sastapt pilsētu svētkos, viņi pārsteigs līdzcilvēkus ikdienas gaitās ielās, darbosies īpašā pasākumā tirdzniecības centrā "Spice", kā arī būs redzamas informatīvās kampaņas "Delfi" un Latvijas Televīzijā.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!