Rīgas bērndārzu audzēkņus aicina piedalīties kopīgā sporta dienā 'Man patīk sportot!'

Rīgas bērndārzu audzēkņus aicina piedalīties kopīgā sporta dienā 'Man patīk sportot!'
Foto: Shutterstock

30. oktobrī no pulksten 9 līdz 12.30 Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6B, Rīgā, ceturto reizi norisināsies sporta diena visiem Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem – "Man patīk sportot!"

Bērnudārznieki sporta dienā varēs iesaistīties dažādās sportiskās un jautrās atrakcijās, kur galvenais uzdevums būs darboties visiem kopā. Atelpas brīdī tiks piedāvāta iespēja vērot dažādus paraugdemonstrējumus un aizraujošus priekšnesumus. Par tiem parūpēsies dažādi Latvijas mākslinieki un sportisti. Savukārt par jautrību un pozitīvu gaisotni rūpēsies populāri animācijas filmu tēli.

Pasākumu organizē Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Stiprinieku republika". Sporta dienas mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu, radīt iespēju bērniem attīstīt sadarbības prasmes, strādājot pāros, grupā vai komandā un noskaidrot aktīvākās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes.

Ikviens dalībnieks par labi padarītu darbu saņems diplomus un pārsteiguma balviņas no pasākuma atbalstītājiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas, tāpēc interesenti aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pieteikties pasākumam var līdz 20. oktobra pulksten 12, sūtot pieteikumu uz e-pastu manpatiksportot@stipriem.lv.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!