Topošās un jaunās mammas aicina apmeklēt bezmaksas lekcijas par veselīgu uzturu

Topošās un jaunās mammas aicina apmeklēt bezmaksas lekcijas par veselīgu uzturu
Foto: Shutterstock

Septembrī vairākās Rīgas poliklīnikās un mācību centrā "Buts" notiks bezmaksas lekcijas topošajām un jaunajām mammām par veselīgu uzturu.

Rīgas domes Labklājības departaments projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" īstenošanas gaitā aicina topošās un jaunās māmiņas uz nodarbībām par veselīgu uzturu. Nodarbībās speciālisti sniegs zināšanas un palīdzēs rast izpratni par veselīgu uzturu, kas palīdzēs neapjukt plašajā informācijas un padomu klāstā, ar ko mūsdienās ik dienas sastopas jaunie vecāki.

Brīdī, kad ģimenē tiek plānots vai jau ienācis bērniņš, vecāki pastiprināti domā par veselīgu dzīvesveidu. Uzturs ir viens no faktoriem, kas nosaka mūsu dzīves kvalitāti, uzturam ir ļoti svarīga loma mazuļa attīstībā gan grūtniecības laikā, gan pirmajos dzīves gados.

Nodarbībās tiks pārrunātas vairākas ar veselīgu uzturu saistītas tēmas, piemēram, sabalansēts uzturs grūtniecības un zīdīšanas periodā, optimāls svara pieaugums grūtniecības laikā, ieteicamie un nevēlamie pārtikas produkti grūtniecības un zīdīšanas laikā, ēdienkartes plānošana, ar uzturu saistītas saslimšanas, uztura ietekme uz vēl nedzimušā bērna veselību un daudzas citas.

Nodarbību laikā apmeklētājas ne tikai uzklausīs speciālista teikto, bet varēs arī uzdot jautājumus, iesaistīties diskusijās, dalīties savā pieredzē un pildīt praktiskus uzdevumus. Nodarbībās iegūtās zināšanas būs viegli izmantojamas praktiski un iekļaujamas ikdienas rutīnā, tādā veidā ļaujot jaunajām māmiņām vieglāk plānot ēdienkarti, padarot to veselīgu un sabalansētu, kā arī iekļaujot tajā jaunas garšas daudzveidībai.

Nodarbības ir bez maksas, tās tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" īstenošanas gaitā. Pieteikšanās un papildu informācija par nodarbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 27898032, 67408206 vai rakstot uz e-pasta adresi karjera@buts.lv.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!