Šoreiz spēkavīru prombūtnē Kijeva nonākusi zem ūdens, viņu sievas kļuvušas par nārām. Izrādās, tas ir jūras valdinieka nedarbs. Viņš nolēmis apņemt sievu un tādēļ applūdinājis pilsētu. Tieši tajā laikā Kijevas kņazs un zirgs Jūlijs dodas meklēt jūras valdinieka dārgumus, lai papildinātu kroņa kasi un salāpītu budžetu. Kņazam nav ne jausmas, ka viņus gaida daudz briesmu. Tagad tikai spēkavīri var visu vērst par labu, bet viņiem jāiztur lieli pārbaudījumi.

Dažādās valstīs neticami populārā animācijas filma ar krievu pasaku tēliem ziemas brīvdienās atgriežas pie visiem, kam patīk no sirds uzjautrināties. Filma "Trīs spēkavīri un jūras valdinieks" ieturēta vecajā labajā animācijas stilā, tā ieinteresēs ne vien bērnus, bet arī pieaugušos – visus, visus, kuri vēlas uzlabot omu, kuri vēlas atkal justies kā bērni. Jauki iespaidi un labs noskaņojums garantēti!

Jautro animācijas filmu gaidot, "Cālis" aicināja piedalīties konkursā un laimēt balvas, kas ļaus trīs spēkavīru piedzīvojumus baudīt kino vai mājās! Bija jāatbild pareizi uz trīs jautājumiem par jauno filmu un jāgaida 4. janvāris, kad no visiem pareizi atbildējušajiem izlozējām 4 veiksminiekus, kas būs laimējuši trīs spēkavīru DVD, kā arī divus laimīgos, kas iegūs ielūgumu 4 personām uz kino.

Izloze noslēgusies, apsveicam kino biļešu ieguvējus – Adeli (adelekr*@gmail) un Rolandu (ecorol*@gmail), kā arī DVD laimētājus Vilhelmu (vilhelms*@gmail), Arni *arnix*@inbox), Līgu (liga.zem*@inbox) un Lindu Polīnu (kimbel*@inbox)! Informācija par balvas saņemšanu tiks nosūtīta uz konkursam reģistrētajām e-pasta adresēm.