'Delfi TV ar Jāni Domburu' – atbild Baiba Rubesa. Pilna intervija

Trešdien, 14. februārī, raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās Baltijas valstu kopuzņēmuma "RB Rail" valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa. Saruna tiešraidē bija skatāma pulksten 15, bet pēc tam tā redzama ierakstā.

Projekta "Rail Baltica" attīstības un būvniecības koordinatora "RB Rail" akcionāri - Igaunijas un Lietuvas valsts uzņēmumu pārstāvji - 1. februārī nobalsojuši par Rubesas atstādināšanu. Tomēr lēmumu par to jāpieņem uzņēmuma padomei. Rubesa šādu akcionāru rīcību pamato ar to, ka līdz šim bijusi "neērta" vadītāja, jo nav piekāpusies šauru grupu ekonomiskajām interesēm.

Projekta "Rail Baltica" laikā paredzēts savienot trīs Baltijas valstis un Poliju ar Eiropas platuma dzelzceļu. Tā izmaksas varētu sasniegt 5,8 miljardus eiro, no kuriem 85% segs Eiropas Savienība. To jāpabeidz līdz 2026. gadam.

Domburs aicina arī "Delfi" lasītājus uzdot savus jautājumus Rubesai – gan publiski (šī raksta komentāros un "Delfi" "Facebook" lapā), gan sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv).

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl