""Saplēstās mežģīnes" ir stāsts par ļoti intensīvām kaislībām, par divu cilvēku emocionālo un seksuālo ceļu vienam pie otra, veidojot attiecības, kuras no malas varētu šķist pilnīgi nepareizas," sarunā ar "Delfi Izklaidi" savu erotisko romānu "Saplēstās mežģīnes" raksturo Karīna.

"Vienlaikus stāsts ir arī par kaislību pret dzīvi, par cilvēka pašrealizāciju, tiekšanos pēc sapņiem, vēlmi dzīvot pilnasinīgi un atbilstoši savām sajūtām. Grāmata ir par tumsu, kura mīt ikvienā no mums un kuru bieži vien neatklājam pat pašiem tuvākajiem. Tas ir stāsts par maskām, kuras nēsājam sabiedrībā, un par tuvību, kas liek tām nokrist."

Autore atzīst, ka viņu vienmēr ir ļoti interesējušas attiecību un seksualitātes tēmas, un ideja par erotiska romāna publicēšanu viņai radusies, sekojot savām iekšējām sajūtām.

"Es laikam vienā brīdī sapratu, ka esmu sasniegusi pietiekami daudz, lai vairs nevajadzētu mēģināt kādam pierādīt savu IQ vai vispār kaut ko pierādīt. Izlēmu, ka varu atļauties runāt par to, kas mani tiešām interesē visvairāk, – tātad atklāti rakstīt par attiecībām un seksu," atzīmē 29 gadus vecā rakstniece.