Sestdien, 15. aprīlī plkst. 11.05 raidījumu ciklu atklās dzejnieks Edvīns Raups (attēlā) ar lasījumiem no savas dzejas grāmatas "Ugunsnedrošs pulss". Savukārt no otrdienas, 18. aprīļa, līdz piektdienai savu dzeju lasīs arī pārējie nominētie dzejnieki: Ruta Štelmahere, Juris Kronbergs, Ronalds Briedis un Māris Salējs. Dzejas lasījumiem tiks piedāvātas arī video versijas, kas būs skatāmas "Facebook", bet LR1 programmā "Labrīt!" Baibas Kušķes veidotajos ierakstos iepazīstināsim ar Literatūras Gada Balvas nominantiem arī prozas, oriģinālliteratūras, bērnu literatūras, ārvalstu literatūras un debijas kategorijās.

Atgādinām, ka nobalsot par savu LaLiGaBa simpātiju var portālā "Delfi" līdz 20. aprīļa plkst. 23.59.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais notikums literatūras nozarē, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem autoriem, kuru darbi gada laikā publicēti. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Literatūras gada balvas ieguvēji katrā nominācijā tiks paziņoti un apbalvoti ceremonijā, šī gada 21.aprīlī plkst. 18.00, mūzikas namā "Daile".