13. augustā Londonas Karaliskajā Alberta zālē (Royal Albert Hall) Latvijas Radio koris atskaņos Sergeja Rahmaņinova "All Night Vigil" ("Visnakts Dievkalpojums"). Rahmaņinovs 1915. gadā sarakstīto opusu vērtējis kā vienu no saviem izcilākajiem skaņdarbiem. Lieldienu tekstu sintēze ar komponista plašo muzikālo vērienu, kā arī vēsturiskais konteksts – Pirmais pasaules karš un Pilsoņu karš – ir radījis patiesu mūzikas pieminekli.

Savukārt 14. augustā Kadogana zālē (Cadogan Hall) Latvijas Radio kora izpildījumā skanēs piecas dziesmas no Dmitrija Šostakoviča cikla "10 poēmas ar 19. un 20. gadsimta sākuma revolūcijas dzejnieku vārdiem korim a'capella. Op.88". Dziesmu cikls tapis 1951. gadā, kad Dmitrijs Šostakovičs tiekdamies pēc pilnības visās savās kompozīcijās, vēlējies slīpēt savu kora mūzikas rakstību. Krievu inteliģences tradīcijās audzinātais komponists izjuta dziļas simpātijas pret gadsimtu mijas revolucionāriem. Koncertā līdzās Šostakoviča dziesmām skanēs arī komponista prelūdijas un fūgas izcilā pianista Aleksandra Meļņikova izpildījumā.

Pirmās divas programmas 13. augustā plkst. 20.00 un plkst. 23.45 pēc Latvijas laika tiešraidē no Karaliskās Alberta zāles piedāvās Latvijas Radio 3 "Klasika".

Kopā ar Latvijas Radio kori uz Londonu dosies arī LR3 programmu vadītāja Inta Pīrāga – viņas iespaidi un veidotās intervijas no notikuma vietas skanēs tiešraides starpbrīdī.

"BBC Promenādē" Latvijas radio koris piedalīsies pēc personīga festivāla programmas veidotāju uzaicinājuma, kas ir apliecinājums kora izcilajai mākslinieciskajai kvalitātei un vienlaikus Latvijas mūziķu vispāratzītajam statusam pasaulē.