Sinoptiķi piektdienas vakarā Latgalē izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas nozīmē, ka laika apstākļi ir pasliktināti.

Snigšanas laikā sniega segas biezums palielināsies par 6 centimetriem. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta, brīdina LVĢMC. Vietām veidosies neliels apledojums, un ceļi būs slideni.

Dzeltenais brīdinājums nozīmē, ka prognozētā laika apstākļu parādība nav bīstama. Tomēr, plānojat aktivitātes, kuras var ietekmēt meteoroloģiskie apstākļi, iedzīvotāji aicināti uzmanīties un lieki nepakļaut sevi riskam.

Naktī Latvijai no dienvidiem pietuvosies plaša nokrišņu zona, kas daudzviet nesīs sniegu, slapju sniegu, bet Latgalē gaidāma stipra snigšana.

Vējš teritorijas lielākajā daļā būs lēns, bet piekrastē pūtīs mēreni stiprs dienvidu puses vējš, kas ziemeļu daļā nakts sākumā brāzmās saglabāsies līdz 14 metriem sekundē.

Gaiss atdzisīs līdz 0…-4 grādiem pēc Celsija, nedaudz siltāka nakts gaidāma jūras piekrastē, tur +1…+2 grādi pēc Celsija.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.