Foto: Dārza labumi Salaspils un Jelgavas stādu tirdziņos
Foto: Publicitātes foto

Ja kāds vēl nav paguvis iegādāties dāvanu māmiņai – Salaspils botāniskā dārza stādu un amatnieku tirdziņš, kā arī Latvijas Stādu dienas Jelgavā sniedz iespēju iegādāties visdažādākos labumus dārza košumam. Visdažādāki stādi, speciālistu konsultācijas, pieredzes apmaiņa un pavasarīga noskaņa, šos pasākumus apmeklējot, garantēta!

Salaspils stādu tirdziņš

Foto: Dārza labumi Salaspils un Jelgavas stādu tirdziņos
Foto: Publicitātes foto

Plašs stādu, dārza un Latvijas amatnieku preču piedāvājums, izzinoša un praktiska lekcija par dabiskām krāsošanas iespējām, izmantojot augus, labdarības izsole un sadziedāšanās koncerts – tas viss notiek 13. maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī.

Kā jau ierasts, tirdziņā atvērts arī botāniskā dārza stādu stends. Sortimentā ir peoniju un citi ziemciešu stādi, kā arī interesants sīpolpuķu piedāvājums. Iegādāties var arī eksotiskos augļu kociņus – psīdijas, cifomandras, vīģes, kafijkokus un citronkokus. Piedāvājumā ir arī līdakastes, krāsainās fitonijas un pat ūdensaugi. Koku un krūmu sortimentā atradīsi magnolijas, rododendrus, zīdkokus, burvjulazdas. Protams, plaši pārstāvēts ir arī vasaras puķu piedāvājums.

Ar neparastu koku un krūmu izsoli norit gadskārtējā labdarības akcija – "Uzzied eņģeļu koks". Izsolē aicināts piedalīties ikviens gadatirgus apmeklētājs. Visi par šiem augiem iztērētie līdzekļi tiks izmantoti, lai ģimenes, kuru bērni sadzīvo ar smagām, neizārstējamām slimībām varētu saņemt visaptverošu profesionālu aprūpi mājās.

Ieeja gadatirgū: uzrādot derīgu ieejas biļeti botāniskajā dārzā.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka