Foto: Siguldā pulcējas 'zaļie īkšķīši' – stādu audzētāji un dārzkopji

Foto: Siguldā pulcējas 'zaļie īkšķīši' – stādu audzētāji un dārzkopji
Foto: Sabīna Alta

5. un 6. maijs Siguldā ir dienas, kad šī pilsēta kļūst par 'zaļo īkšķīšu' pulcēšanās vietu, jo vienviet satiekas stādu audzētāji no visiem Latvijas reģioniem, piedāvājot plašāko augu klāstu, kā arī apmeklētāji, kas ieinteresēti papildināt savu dārza pleķīti ar kādu jaunu apstādījumu. Kādus labumus Stādu parāde piedāvāja šogad, lūko fotogalerijā.

Līdz ar ilgi gaidītā pavasara iestāšanos var droši teikt, ka aktīvā dārza darbu sezona ir atklāta, Stādu parāde pavasarī jau tradicionāli kļuvusi par atskaites punktu šīs nozares profesionāļiem un entuziastiem. Arī šis gads nav izņēmums un pasākums pulcē tūkstošiem interesentu, kas lūko pēc jauniem augļu kokiem, ogulājiem, ziemcietēm, skujeņiem, dekoratīviem stādiem un dažādiem citiem papildinājumiem savam dārzam.

Šogad Stādu parādes tēma ir garša, ļaujot iepazīt Latvijas stādaudzētāju piedāvājumu, pie viena uzzinot praktiskus ieteikumus to audzēšanā.

Latvijas Stādu parāde notiek 5. un 6. maijā no pulksten 9 līdz 18. Vairāk par pasākumu uzzini šeit.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka