Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Našvilas "Predators" ceturtdien viesos Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" - 4:3 (2:1, 2:0, 0:2). Skrastiņa rēķinā rezultatīva piespēle.
Četru minūšu un 41 sekundes laikā "Predators" bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Vārtus guva Martins Erats un Deniss Arhipovs. Pirmā perioda 16.minūtē ņūdžersietis Braiens Gjonta vienus vārtus atspēlēja. Spēles otrajā trešdaļā "Predators" izcīnīja izšķirošo pārsvaru.

Četras minūtes pēc perioda sākuma Petrs Tenkrats panāca 3:1, bet 37 sekundes pirms pārtraukuma pēc Toma Ficdžeralda un Kārļa Skrastiņa piespēlēm Skots Hartnels našviliešiem guva arī ceturtos vārtus. Pēdējā trešdaļā Petrs Sikora un Skots Gomess rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, taču "Predators" uzvarēja ar 4:3.

Skrastiņš pa sāncenšu vārtiem izpildīja trīs metienus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. "Predators" šī bija tikai otrā uzvara sezonas 12 izbraukuma mačos.