Kārtējo uzvaru pārbaudes spēlē ir izcīnījuši Kuldīgas "Venta" futbolisti. Šoreiz ar rezultātu 3:0 ir pārspēta viena no Spānijas otrās līgas līdervienībā -m "Cadiz", tiesa, "Ventas" pretinieki laukumā nebija devušies savā spēcīgākajā sastāvā.
Mača 66.minūtē pēc stūra sitiena izspēles rezultātu atklāja Karlsons, bet 70.minūtē nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru vārtu guvumā pārvērta Bezzubovs. Punktu spēlei pielika paši "Cadiz" futbolisti, kuri 89.minūtē ieraidīja bumbu savos vārtos.

• "Venta" - "Cadiz" 3:0 (0:0)
  • Vārtus guva: 66'Karlsons, 70'Bezzubovs (11 m.s.s.) / 89'savos vārtos.

"Venta": Vaņins (46'Naļepa), Romanovs, Lobaņovs (78'Ņesterenko), Beņjo (78'Rožkalns), Poļakovs (78'Kvašņins), Bezzubovs, Hackevičs (78'Redjko), Gospodars (60'Blekte), Krjauklis (68'Nagibins), Koļesničenko (55'Karlsons), Sļesarčuks (59'Koļesņikovs).