Kāpēc vispār vērts par to tik plaši runāt?

Tāpēc, ka ir grūti tā pēkšņi pārslēgties, "nomainīt bildi" un sākt funkcionēt pa jaunam.Vienmēr sākumā būs iekšēja pretestība, turēšanās pie līdzšinējās, gada laikā no visām pusēm jau aprobētās shēmas.

Par to, lai mums Skorpiona atvarā nebūtu jāielec gluži uz galvas, gādās Venera, kura pusi mēneša vēl ieviesīs kārtību Jaunavas zīmē un tad līdz oktobra beigām kārtos attiecību jautājumus Svaros, Marss, kurš arīdzan vēl pa šīm abām zīmēm rosās, un Merkurs, kurš Skorpiona slieksni pārkāps 17.oktobrī, no tā brīža mudinot mūsu prātam darboties pa Skorpiona modei – rakt dziļumā, atklāt apslēpto, atmaskot, transformēt, radīt filosofu akmeni. Citiem vārdiem – pamodināt mūsos alķīmiķus. Oktobra pēdējā nedēļā Jupiteram un Merkuram Skorpiona zīmē pievienosies arī Saule, un no tā brīža varam rēķināt, ka jaunais cikls ir iešūpots.

Kā jau allaž, vinnētāji būs tie, kuri laikus aptvers, kā jaunās enerģijas izmantot visproduktīvāk, un par to būs ezotērikas konference "Dvēseles alķīmija. Ko mums nes Skorpiona laiks?", kurā dažādos transformācijas aspektus no ķermeņa līdz pat garam aplūkos seši iemīļoti lektori, kas jau zināmi no "Orākuls.lv" slejām. Tiekamies!