Zināms, ka cilvēka ķermenī ir četri līdz seši litri asiņu, bet tam bijis grūti noticēt, kopjot asins recekļiem noklāto dzīvokli pēc vienas no šaušalīgākajām slepkavībām Sabilē. Tā stāsta mājas, kurā 2022. gadā notika slepkavība, iemītniece, kura vēlas palikt anonīma. "Tur bija kā lopkautuvē, teikšu, kā ir, kā lopkautuvē," viņa saka. Aizdomās turēto Māri Jankevicu vien šī gada februārī iekļāva Eiropola meklētāko noziedznieku datubāzē, tāpēc, bažījoties par savu drošību, anonīmi vēlas palikt visi "Delfi" satiktie vietējie Sabiles iedzīvotāji.

2022. gada 2. aprīlī Sabilē sevišķi vardarbīgā veidā noslepkavoja sievieti. Kā rakstīts Eiropola meklētāko noziedznieku datubāzē, aizdomās turētais Jankevics, būdams reibumā, sievieti vairākkārt sita – divas reizes sejas rajonā un vismaz 14 reizes pa pārējo ķermeni. Viņas ķermenis bija arī griezts ar asu priekšmetu. Sieviete bija vismaz deviņas reizes sadurta. Aizdomās turētais viņu arī dedzinājis un žņaudzis ar virvi.

Gandrīz laulības

Jankevics, lai arī uzaudzis Sabilē, labu laiku pirms nozieguma bija pārcēlies uz dzīvi Liepājā, kur mitinājās viņa draudzene. Kā šobrīd runā vietējie, abiem bija noteikts pat kāzu datums. Aptuveni nedēļu pirms 2. aprīļa Jankevics bija atbraucis uz Sabili, jo sastrīdējās ar draudzeni. Tobrīd 43 gadus vecais vīrietis mitinājās dzīvoklī, kas pieder viņa bērna mātei. Slepkavības dienā, 2. aprīlī, uz Sabili no Liepājas atbrauca arī viņa draudzene. Braukusi, lai abi varētu salīgt mieru.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!