Itālijas A Sērijas čempionāta spēle starp "AS Roma" un "Udineses" netika pabeigta, jo otrajā puslaikā laukumā saļima un slimnīcā tika nogādāts Romas komandas kotdivuāriešu aizsargs Evans Ndika.

24 gadus vecais futbolists laukumā saļima 18 minūtes pirms spēles beigām, kad rezultāts bija 1:1. Video kadros redzams, ka pēc nokrišanās uz zālāja futbolists ir pie samaņas, bet ar roku tur pie sirds.

Mediķi nonesa Ndiku no laukuma uz nestuvēm un steidzami nogādāja slimnīcā.

Pēc vairāk nekā desmit minūšu pauzes abu komandu pārstāvji un tiesnesis nolēma, ka spēle netiks pabeigta. Daudzie skatītāji paziņojumu par spēles nepabeigšanu uztvēra izprotoši, veltot uzmundrinājuma aplausus abām komandām.

"Evans jūtas labāk un ir labā garastāvoklī. Viņš paliks mediķu uzraudzībā, lai veiktu pārbaudes slimnīcā," teikts "AS Roma" paziņojumā sociālajos tīklos, kam pievienota fotogrāfija ar pašu futbolistu slimnīcā. Savu komandas biedru slimnīcā klātienē apmeklējuši arī visi "AS Romas" spēlētāji un treneri.