Latvijas futbola izlases pussargs Alvis Jaunzems pirmdien guva savus pirmos vārtus Polijas ekstraklasē, taču viņa pārstāvētā Melecas "Stal" piedzīvoja zaudējumu.

29.kārtas mačā "Stal" viesos ar 2:5 (2:2) piekāpās Poznaņas "Warta".

Jaunzems devās laukumā sākumsastāvā un izcēlās ar gūtiem vārtiem jau 17.minūtē, kad pirmais bija pie pretinieku vārtsarga nenotvertās bumbas un raidīja to Poznaņas komandas vārtos no soda laukuma, panākot neizšķirtu (1:1).

Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, bet otrā puslaika ievadā nepilnu četru minūšu laikā "Warta" divas reizes pārspēja "Stal" vārtsargu. 55.minūtē nomainīts tika arī Jaunzems, un viņa vietā laukumā devās Lukašs Gerstensteins.

Sestdien Andrejs Cigaņiks un Lodzas "Widzew" ar 3:2 apspēlēja Hožovas "Ruch".

"Widzew" ar 42 punktiem 29 spēlēs turnīra tabulā ieņem astoto vietu, bet "Stal" ar 38 punktiem ierindojas devītajā pozīcijā 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Čenstohovas "Rakow".