Lietuvas futbola izlase piektdien Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas Eiropas zonas G grupā, kurā ir arī Latvija, viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Slovākiju.

Mača 19.minūtē Darvids Šerna apklusināja Žilinas stadiona līdzjutējus, izvirzot vadībā Lietuvu. Slovāki atspēlējās pirmā puslaika beigās, kad precīzs bija Martins Jakubko.

Otrajā puslaikā slovākiem bija liels teritoriāls pārsvars, divreiz lietuviešus glāba vārtu stabs, tomēr Lietuvas futbolisti nosargāja neizšķirtu pret vienu no G grupas favorītēm. Tādējādi Slovākijai neizdevās lauzt Žilinas stadiona "lāstu" – slovāki šajā stadionā pēdējās sešās spēlēs cīnījušies neizšķirti.

Vēl piektdien G grupā Bosnija un Hercegovina savā laukumā ar 3:1 (2:0) pieveica Grieķiju, nostiprinoties kopvērtējuma pirmajā vietā. Bosniešiem divus vārtus guva Edins Džeko, vienus – Vedads Ibiševičs. Grieķiem vienīgos vārtus kompensācijas laikā guva Fanis Gekas.

Pēc piektdienas spēlēm G grupā Bosnijai un Hercegovinai ir 13 punkti, grieķiem ir desmit punkti, Slovākijai – astoņi, Lietuvai – pieci, Latvijai – četri, bet Lihtenšteinai – viens punkts.