Šosezon pie pirmā "hattrick" jeb trīs vārtiem vienā spēlē tika Daugavpils "Daugava" pussargs Aleksejs Kovaļovs, kurš palīdzēja savai vienībai SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta devītās kārtas spēlē pieveikt Ilūkstes NSS spēlētājus.

Virslīgas spēlē pērnā gada čempioni Daugavpils "Daugava" pārliecinoši ar rezultātu 5:0 (2:0) savu skatītāju priekšā pārspēja Ilūkstes NSS vienību.

Mača rezultāts jau tika atklāts spēles 19.minūtē, kad precīzs bija Kovaļovs, bet divas minūtes līdz pārtraukumam trāpīgs raidījums padevās Mihailam Ziziļevam.

Dueļa 51.minūtē nigērietis Ibrahims Babatunde panāca jau 3:0 mājinieku labā, taču galavārds piederēja Andrejam Kovaļovam, kurš spēles izskaņā guva vēl divus vārtus, tādejādi nodrošinot sev "hattrick", ko šosezon nebija iespējis vēl neviens virslīgas spēlētājs.

Savukārt otrā piektdienas virslīgas spēlē Rīgas "Daugava" izbraukumā apspēlēja jelgavniekus ar 2:0 (1:0). Spēles rezultātu 23.minūtē atklāja kādreizējais Horvātijas jaunatnes izlašu futbolists Tedijs Suračs, kur nostiprināja komandas vadību 69.minūtē, gūstot otros vārtus.

Pārējās trīs devītās kārtas spēles tiks aizvadītas sestdien. Tajās Jūrmalas "Spartaks" uzņems "Skonto" komandu, "Ventspils" savā laukumā spēkosies ar "Metta"/"Latvijas Universitāti", bet "Liepājas metalurgs" uzņems "Jūrmalas" futbolistus.

Čempionāta kopvērtējumā Rīgas "Daugava" ar 20 punktiem deviņās spēlēs nostiprinājusies līderpozīcijā, bet, pateicoties uzvarai, uz otro vietu pakāpusies Daugavpils vienība, kas deviņās spēlēs izcīnījuši 17 punktus. Tai ar 15 punktiem septiņās spēlēs seko "Ventspils" un "Skonto" futbolisti, savukārt pa 13 punktiem ir "Liepājas metalurgam" un "Spartakam".

Ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs septītā ir "Jūrmala", bet "Jelgavas" kontā ir pieci punkti. Devītā ar četriem punktiem ir Ilūkstes NSS vienība, bet turnīra kopvērtējumu noslēdz "Metta"/LU ar vienu punktu.

Pagājušajā gadā Daugavpils "Daugava" virslīgas čempionātā triumfēja pirmoreiz vēsturē, bet vietu valsts spēcīgāko klubu saimē zaudēja "Gulbene".

Sezonas beigās vietu virslīgā zaudēs desmitās vietas ieguvēji, kurus nomainīs pirmās līgas uzvarētāji, bet devītais spēcīgākais klubs divās pārspēlēs spēkosies ar otrās līgas otru labāko komandu.

Čempionāta vadība uz šo sezonu turnīram piesaistījusi ģenerālsponsoru "SMScredit.lv". Bez ģenerālsponsora valsts spēcīgākā futbola līga iepriekš bija no 2010.gada.