Latvijas futbola uzbrucējs Eduards Višņakovs sestdien jau otro Polijas čempionāta spēli pēc kārtas guva divus vārtus Lodzas "Widzew" labā.

Višņakovam šī bija tikai otrā spēle Lodzas kluba sastāvā, bet viņš jau ir guvis četrus vārtus. Sestdienas mačā "Widziew" ar rezultātu 2:1 (1:1) pieveica Kelces "Korona" vienību.

Latvijas futbolists mača rezultātu atklāja astotajā minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu, taču pirmā puslaika izskaņā pretinieki panāca izlīdzinājumu. 77.minūtē tieši Višņakovs izrāva savai komandai uzvaru ar 2:1.

Pateicoties otrajai uzvarai trijās spēlēs, "Widzew" turnīra kopvērtējumā pakāpusies uz ceturto vietu.

Kā ziņots, 23 gadus vecais uzbrucējs līgumu ar Polijas klubu noslēdza uz vienu sezonu.

Šīs gada pirmo pusi Višņakovs aizvadīja Kazahstānas komandā Karagandas "Šahtjor", kuras rindās pērn kļuva par valsts čempionu. Uzbrucējs pārsvarā spēlēs iesaistījās no rezervistu soliņa, bet iepriekšējā sezonā viņa kontā bija vieni gūti vārti.

Pirms tam uzbrucējs kopš 2009.gada spēlēja Latvijas vienībā "Ventspils", ar kuru 2011.gadā kļuva par valsts čempionu.

Latvijas izlasē Višņakovs līdz šim nav spēlējis, bet iepriekš viņš bija viens no U-21 valstsvienības līderiem.

Pagājušo sezonu "Widzew" komanda noslēdza Polijas čempionāta 13.vietā.