2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā piektdien Tallinā tuvu vienai no lielākajām sensācijām pēdējos gados bija Igaunijas futbola izlase, kas tomēr cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Nīderlandi.

Nīderlande kopš 2001.gada nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, un arī šoreiz no zaudējuma viņi paglābās tikai spēles pēdējās sekundēs.

Jau mača pirmajā minūtē igauņus šokēja Arjens Robens, izvirzot spēles favorītus vadībā. Taču tad 17.minūtē Konstantīns Vasiļjevs izlīdzināja rezultātu, bet 56.minūtē viņš guva vēl vienus vārtus, negaidīti izvirzot vadībā mājiniekus. Nīderlande no zaudējuma paglābās vien kompensācijas laika trešajā minūtē, kad "pendeli" realizēja Robins van Pērsijs.