Ar vārtiem otrajā Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē pēc kārtas sestdien izcēlās Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, palīdzot viņa pārstāvētajai "Hannover 96" izcīnīt uzvaru.

"Hannover 96" ar rezultātu 3:1 (0:0) savā laukumā uzvarēja Menhengladbahas "Borussia".

Rudņevs devās laukumā komandas pamatsastāvā, un mača 57.minūtē pēc centrējuma ar sitiena ar galvu panāca rezultātu 1:0. 89.minūtē Latvijas futbolistu nomainīja.

"Hannover 96" rindās divus vārtus guva arī Mame Diufs, bet Menhengladbahas kluba rindās precīzi sita Peniels Mlapa.

Rudņevam šī bija otrā spēle Hannoveres komandā. Arī pirmajā mačā viņš izcēlās ar gūtiem vārtiem. Kā zināms, Rudņevs līdz sezonas beigām ir izīrēts no cita bundeslīgas kluba Hamburgas SV.