Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien palika uz rezervistu soliņa Hamburgas SV (HSV) komandas jaunās bundeslīgas sezonas pirmajā mačā.

Pirmajā sezonas duelī HSV izbraukumā cīnījās 0:0 (0:0) ar turnīra jaunpienācēju "Koln".

Pirmajā puslaikā HSV bija vairākas labas iespējas atklāt cīņas rezultātu, taču bez panākumiem, bet otrajā puslaikā aktīvāku spēli jau demonstrēja "Koln".

HSV uzbrukuma smailē darbojās Rudņeva konkurents Pjērs Mišels Lasoga.

HSV iepriekšējā sezonā vien ar grūtībām spēja nosargāt vietu starp Vācijas spēcīgākajām futbola komandām, bet šovasar kluba vadība ir iztērējusi ievērojamus līdzekļus sastāva pastiprināšanai.

Kā zināms, Rudņevs pagājušo sezonu sāka HSV komandā, tomēr vēlāk tika izīrēts "Hannover 96" komandai līdz sezonas beigām. Kaut tika prognozēts, ka "Hannover 96" izmantos iespēju viņu izpirkt, klubs šādu soli nespēra, kas nozīmē, ka jaunajai sezonai Rudņevs gatavojās HSV sastāvā.

Tikmēr citā mačā pagājušās sezonas trešās vietas ieguvēja Gelzenkirhenes "Schalke 04" izbraukumā ar 1:2 (0:0) piekāpās "Hannover 96" vienībai.

Zīmīgi, ka pirmie vadībā izrāvās Gelzenkirhenes kluba futbolisti, kad vārtus 47.minūtē guva Nīderlandes izlases futbolists Klāss Jans Huntelārs, taču atlikušajā laikā mājinieki guva divus bezatbildes vārtus, uzsākot sezonu ar nedaudz negaidītu uzvaru.

Vēl vienā mačā Brēmenes "Werder" izbraukumā cīnījās 2:2 (0:1) ar Berlīnes "Hertha".

Ar uzvaru jauno bundeslīgas sezonu piektdien sāka pašreizējie Vācijas čempioni Minhenes "Bayern". Atklāšanas mačā "Bayern" savā laukumā ar 2:1 (1:0) apspēlēja "Vfl Wolfsburg" futbolistus.