Uzvaru Krievijas futbola premjerlīgas mačā sestdien izcīnīja Latvijas izlases pussargs Aleksandra Cauņas pārstāvētā valsts čempionvienība Maskavas CSKA.

CSKA savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) apspēlēja Krievijas čempionāta jaunpienācēju Tulas "Arsenal".

Latvijas futbolists šim mačam nebija pieteikts, jo joprojām turpina atkopties no savainojuma.

Mača rezultātu 20.minūtē atklāja CSKA izraēliešu pussargs Bibras Načo, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Tiesa, piecas minūtes pēc otrā puslaika sākuma viesi panāca izlīdzinājumu, kad vārtus guva Aleksandrs Zotovs.

Tomēr pēdējais vārds šajā duelī piederēja pašreizējiem Krievijas čempioniem, jo 78.minūtē otro bumbu "Arsenal" vārtos raidīja Romāns Jeremenko.

Iepriekšējā sezonā Cauņa laukumā izgāja vien četrās premjerlīgas čempionāta spēlēs, kā arī UEFA Čempionu līgas pamatturnīra pirmajā mačā. Kārtējā kājas savainojumā Cauņa iedzīvojās jūlija vidū.

Līdz šim pēdējo reizi oficiālā mačā Cauņa piedalījās pagājušā gada 22.septembrī.

Pateicoties uzvarai, CSKA komanda ar septiņās spēlēs iekrātiem 15 punktiem Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā pakāpusies uz trešo vietu. Tiesa, praktiski visas čempionāta komandas vēl aizvadījušas tikai sešas kārtas.

Turnīra līdere ar sešās spēlēs maksimāli izcīnītajiem 18 punktiem ir Sanktpēterburgas "Zeņit".