Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa sestdien nāca uz maiņu, veicinot Krievijas čempionvienības Maskavas CSKA uzvaru vietējā čempionāta cīņā.

CSKA izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Krasnodaras "Kubaņ" futbolistus.

Vienīgos vārtus šajā cīņā guva nigēriešu uzbrucējs Ahmeds Musa, kurš izcēlās 45.minūtē.

Tikmēr Cauņa laukumā devās vien kompensācijas laika otrajā minūtē. Latvijas izlases pussargs CSKA komandas pieteikumā bija 11.mačā pēc kārtas.

Oktobrī Cauņa pēc ilgstošiem savainojumiem piedalījās savā pirmajā mačā pēc gada pārtraukuma, bet pagājušajā nedēļā viņš pirmo reizi izgāja sākumsastāvā, kad CSKA futbolisti UEFA Čempionu līgas turnīrā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Itālijas klubu "AS Roma".

Maskavas klubam pēc divu zaudējumu sērijas šis vietējā čempionātā bija trešais panākums pēc kārtas.

Sestdien kārtējo uzvaru izcīnījusi arī Krievijas čempionāta līdervienība Sanktpēterburgas "Zeņit", kas savā laukumā ar 4:0 (1:0) sagrāva "Krasnodar" futbolistus.

Ar 34 punktu 17 spēlēs CSKA komanda nostiprinājusies kopvērtējuma otrajā vietā, bet par trim punktiem atpaliek "Krasnodar". Līderei "Zeņit" ir 41 punkts.