"SMScredit.lv" Latvijas virslīgas Ziemas kausu otrdien ar uzvaru sāka čempioni "Ventspils", kas ar 2:0 (2:0) pieveica "BFC Daugavpils".

Abi vārti tika gūti jau pirmajā puslaikā. Vispirms 15.minūtē rezultātu atklāja komandas kapteiņa funkcijas pildošais Jurijs Žigajevs, savukārt 34.minūtē, saņemot bumbu vārtu priekšā, 2:0 panāca Ģirts Karlsons.

Ventspilnieki nākamo maču aizvadīs pēc nedēļas, kad spēkosies ar studentu komandu "Metta/LU", bet "BFC Daugavpils" pirmdie tiksies ar "Skonto", kas 19.janvārī savā pirmajā spēlē ar 2:0 pieveica Rīgas "Daugava".

Trešdien, 21.janvārī, Ziemas kausa ietvaros risināsies pirmā B apakšgrupas spēle, kurā tiksies "FB Gulbene" un "Valmiera Glass FK/BSS".