Graujošus zaudējumus 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs piektdien piedzīvoja Lietuvas un Igaunijas futbola izlases.

EURO 2016 atlases E grupā Lietuva viesos Londonā, Vemblija stadionā, ar 0:4 zaudēja Anglijai. Jau spēles sestajā minūtē Veins Rūnijs guva angļiem pirmos vārtus, pirmā puslaika izskaņā Denijs Velbaks panāca 2:0, bet 58.minūtē Rahīms Sterlings palielināja pārsvaru līdz 3:0. 73.minūtē lieliski savu debiju atzīmēja Totenhemas "Hotspur" jaunais uzbrucējs Harijs Keins, kurš vārtus guva jau 79.sekundē pēc iznākšanas laukumā.

Tikmēr igauņu futbolisti Lucernā ar 0:3 zaudēja Šveicei, kas izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Šveiciešiem vārtus guva Fabians Šārs, Granits Šaka un Hariss Seferovičs.

Vēl vienā mačā šajā grupā Slovēnija ar 6:0 sagrāva Sanmarino.

Grupas kopvērtējumā Anglijai ir 15 punkti, slovēņiem un šveiciešiem ir pa deviņiem punktiem, Lietuvai ir seši punkti, Igaunijai – četri, bet Sanmarino – viens.