"SMScredit.lv Virslīgas" 12.kārtas centrālajā spēle aizraujošā un vārtu gūšanas momentiem bagātā cīņā "Skonto" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar FK "Ventspils" futbolistiem.

Jau pašā mača ievadā vadībā izvirzījās laukuma saimnieki Skonto FC. 6.minūtē rīdzinieku debitants Andrejs Kovaļovs, saņēmis piespēli no Gutkovska, sita precīzi, panākot 1:0. Ventspilnieki ar vārtu guvumu atbildēja otrā puslaika ievadā, kad 48.minūtē pēc lieliskas saspēles vārtus guva Daniils Turkovs, panākot 1:1. Kopumā mačs tika aizvadīts augstā tempā ar vairumu vārtu gūšanas iespējām, vairākkārt lieliski nospēlējot abu komandu vārtsargiem Andrejam Pavlovam un Vitālijam Meļņičenko.