Latvijas čempionu telpu futbolā FK ''Nikars'' UEFA kausa kvalifikācijas pamatturnīru Olimpiskajā sporta centrā Rīgā ceturtdien sāka ar 4:1 uzvaru pār spēcīgāko Grieķijas komandu ''Athina '90'', liecina organizatoru informācija.

Pirmajā puslaikā vārtu mājiniekiem guva Maksims Seņs, bet otrajā puslaikā Giorgijs Diakvnišvili ar soda sitienu panāca 2:0. Iliass Busburis rezultāta starpību samazināja, bet mača pēdējā minūtē ar 41 sekundes starplaiku divus vārtus iesita komandas vārtsargs Nemanja Momčilovičs.

Piektdien ''Nikars'' spēlēs pret Beļģijas čempioniem "Halle-Gooik", kas dienas pirmajā spēlē ar 4:2 uzvarēja ''Nikara'' svētdienas pretiniekus Čehijas čempionus "Chrudim".

Elites raundā iekļūs divas labākās komandas no sešām kvalifikācijas pamatturnīra grupām.