"SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņā futbolā mačā par piekto vietu Jūrmalas "Spartaks" pēcspēles sitienu sērijā pieveica gaidāmās virslīgas sezonas jaunpienācējus "Riga FC", informēja organizatori.

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1. Mača rezultātu atklāja Felipe dos Santoss, kurš jūrmalnieku labā ar vārtu guvumu atzīmējās 35.minūtē. Izlīdzinājumu "Riga FC" panāca 58.minūtē, precīzi sitot Iļjam Šadčinam.

Lai noskaidrotu uzvarētāju, pirmo reizi šī gada Ziemas kausa izcīņā bija nepieciešami pēcspēles 11 metru sitieni. Turnīra reglamentā paredzētos piecus sitienus abu komandu spēlētāji realizēja bez kļūdām, taču tam sekojošajā papildus sitienu sērijā pirmo vārtu autors dos Santoss savu iespēju realizēja, savukārt "Riga FC" pārstāvis Tameo Ogova raidījumu tvēra vārtsargs Vladislavs Kurakins.