Baltkrievijas spēcīgākā komanda Barisavas BATE, ārpus pieteikuma paliekot Latvijas futbola izlases aizsargam Kasparam Dubram, ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra "play-off" kārtas pirmajā mačā ar 0:2 (0:0) piekāpās Kazahstānas klubam "Astana".

Abi vārti šajā spēlē tika gūti pašā mača izskaņā, kad 70.minūtē izcēlās Kongo Demokrātiskās Republikas futbolists Žuniors Kabananga, bet desmit minūtes vēlāk rezultāta starpību dubultoja Azats Nurgalijevs.

Dubra šim mačam nebija pieteikts.

Iepriekš BATE bija cietusi neveiksmi UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā, tāpēc tā ieguva ceļazīmi uz "play-off" kārtu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Klubs, kas uzvarēs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas "play-off" kārtā, sasniegs apakšgrupu turnīru. Kopš 2009.gada BATE tikai reizi nav spēlējusi Čempionu līgas vai Eiropas līgas grupu turnīrā.

"Astana" rindās spēlē Ganas uzbrucējs Patriks Tvumasi, kurš no 2012. līdz 2014.gadam spēlēja Latvijas virslīgas komandas Jūrmalas "Spartaka" rindās, bet šajā laika posmā "Ventspili" pārstāvēja Dubra.