Mančestras "United" futbolisti Anglijas premjerlīgas otrās kārtas pirmajā spēlē piektdien ar 2:0 (1:0) savā laukumā uzveica "Southampton".

Ar diviem gūtiem vārtiem "United" labā izcēlās starpsezonas papildinājums Zlatans Ibrahimovičs.

Zviedru uzbrucējs mača rezultātu atklāja spēles 36.minūtē, kad pēc Veina Rūnija centrējuma soda laukumā ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Otrā puslaika sākumā Mančestras vienība ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. To izpildīja Ibrahimovičs, kurš sita bumbu vārtu kreisajā pusē, bet "Southampton" vārtsargs Freizers Forsters lēca uz pretējo pusi, tādējādi bija spiests kapitulēt zviedra priekšā.

Šajā mačā Anglijas premjerlīgā pēc piecu gadu pārtraukuma nu jau pasaules dārgākā futbolista statusā atgriezās franču pussargs Pols Pogbā, kuram Itālijā nopelnītās diskvalifikācijas dēļ bija jāizlaiž pirmās kārtas spēle.

Pogbā spēli sāka pamatsastāvā un laukumā bija visas 90 minūtes.

Pogbā par Mančestras "United" futbolistu kļuva pagājušajā nedēļā, kad no Itālijas flagmaņa Turīnas "Juventus" pārnāca par vēl nebijušu summu pasaules futbolā - 89 miljoniem mārciņu (103 miljoniem eiro).

Mančestras "United" iepriekšējo sezonu noslēdza Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma piektajā vietā un šajā sezonā UEFA Čempionu līgā nestartēs, taču piedalīsies UEFA Eiropas līgā.