Piektdien, 24. martā, Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase Federāciju kausa turnīra spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 0:4 (0:3) pret Norvēģijas futbolistiem.

Jau ziņots, ka norvēģi mača rezultātu atklāja devītajā minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu. Pēc deviņām minūtēm viņi dubultoja pārsvaru, bet pirmā puslaika beigās guva jau trešos vārtus. Mača izskaņā norvēģi iesita vēl vienu bumbu latviešu vārtos, līdz ar to Latvija piekāpās ar rezultātu 0:4.

Savukārt turnīra pirmo divu gadu čempione Ukraina nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar debitanti Maķedoniju.