Andoras futbola izlase piektdien savā laukumā 2018.gada Pasaules kausa Eiropas zonas kvalifikācijas B apakšgrupas spēlē sensacionāli ar 1:0 (1:0) uzvarēja Ungāriju, apsteidzot Latvijas izlasi grupas kopvērtējumā.

Andoras izlases labā vārtus 26.minūtē guva Marks Rebess, pēc tam mājiniekiem nosargājot minimālo pārsvaru.

Citā šīs grupas spēlē Šveice ar 2:0 (1:0) uzveica Fēru salas, pirmos vārtus Granitam Džakam iesitot 36.minūtē, bet 59.minūtē izceļoties Kserdanam Šakiri.

Andoras izlases uzvara nozīmē, ka Latvijas izlase, kura piektdien mājās ar 0:3 zaudēja Portugālei, savā apakšgrupā pēc sešu kārtu spēlēm ieņem pēdējo vietu.

Pēc atlases cikla sešām kārtām B grupā līdere ar maksimālajiem 18 punktiem sešos mačos ir Šveice, Portugāle ar 15 punktiem seko otrajā vietā, attiecīgi septiņi un pieci punkti ir Ungārijai un Fēru salām, kamēr Andorai tagad ir četri, bet Latvijai trīs punkti.