Par 2017. gada Baltijas kausa ieguvējām sieviešu futbolā svētdien kļuva Latvijas valstsvienība, informēja Latvijas Futbola federācija.

Baltijas kausa iesākumā Latvijas futbolistes ar 3:0 pārspēja Igauniju. Vārtus Latvijas izlases labā guva Renāte Fedotova, Anastasija Fjodorova un Olga Ševcova.

Savukārt otrajā mačā Latvija cīnījās neizšķirti ar Lietuvas futbolistēm (1:1), kas komandai nodrošināja pirmo vietu Baltijas kausa izcīņas kopvērtējumā. Spēles 50. minūtē rezultātu atklāja mājinieces, taču mūsu dāmu izlases rindās 71. minūtē izšķirošos vārtus ar galvu pēc Olgas Ševcovas piespēles guva Karlīna Miksone.