Latviešu hokejists Zemgus Girgensons sestdien izdarīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Ročestras "Americans" komanda ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:0, 1:4) izbraukumā zaudēja Hamiltonas "Bulldogs" komandai.

Spēles pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā spēles nogrieznī "Americans" hokejisti prata gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā. Spēles izšķirošajā trešdaļā "Bulldogs" hokejisti četras reizes pārspēja Ročestras vārtsargu Konoru Napu, iegūstot izšķirošo pārsvaru un nosverot svaru kausus par labu sev.

Latviešu uzbrucējs Girgensons rezultatīvi asistēja Braienam Flinam otro vārtu guvumā, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, soda minūtes nenopelnīja un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau vēstīts, ka savus pirmos vārtus AHL čempionātā Girgensons guva piektdien, kad "Americans" savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja "Bulldogs" hokejistus.

Kopumā šīs sezonas desmit regulārā čempionāta spēlēs latvietis tagad guvis vienus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.

"Americans" ar desmit spēlēs nopelnītiem 13 punktiem AHL Rietumu konferencē ieņem piekto vietu.